lakování - Certifikovaná autolakovna - EUROLAK-VH s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

lakování

Autolakovna
Lakování - použitá technologie

Moderní technologie Spies Hecker, s nízkým obsahem VOC (těkavé látky), splňují všechny limity. Jsou nejen přátelské k životnímu prostředí, ale i ekonomické. Společnost Spies Hecker má v oblasti materiálů s nízkým obsahem VOC velké zkušenosti.

Spies Hecker je první výrobce, který na trh uvedl kompletní řadu vodou ředitelných produktů od základů až po průhledný lak. Všechny materiály Spies Hecker, které splňují limity na množství VOC, jsou označeny značkou GREENTEC Line, takže můžete jednoduše rozpoznat, které materiály splňují dané nařízení.

Permahyd je jedním z prvních vodou ředitelných lakovacích systémů na světě.
Spies Hecker pro tento systém zavedl některé nové normy, především v oblasti kvality, úspornosti a ekologie. Význam této technologie spočívá v tom, že se snadno aplikuje a výsledek je velmi účinný. Díky dobrým krycím vlastnostem ušetříte například výdaje i materiál. Další výhodou je to, že technologie vodou ředitelných barev splňuje i dnešní přísné normy VOC. Především však tento systém splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků a zaručuje vynikající výsledky.

Datum a čas
Sestavuji aktuální kalendář ...
Galerie obrázků
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky